Dizajnirati 0 0.00

0-Članci
Počast 0.00
Cijeli broj 0.00
2 pakiranje 10gbase-SR SFP+ LC Multimode primopredajnik i 10G SFP+ Twinax kabel

2 pakiranje 10gbase-SR SFP+ LC Multimode primopredajnik i 10G SFP+ Twinax kabel

HRK 3.00
 

Dostupno za vašu narudžbu
Na skladištu

10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik : 10 GB/S, 10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik, 850 nm, dvostruki LC priključci, dosegnite do 300 metara prijenos preko OM3/OM4 više-modnog vlakana. Pakiranje od 2. 10 G SFP+ Twinax kabel : 10 G SFP+ Twin Ax kabel, izravno pričvršćivanje bakra (DAC) Pasivni kabel, 2m (6,56ft), za Cisco SFP-H10 GB-CU2 M, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, Intel, Fortinet, Net Gear, D -Link, supermicro, tp-veza i još mnogo toga. Dokazana kvaliteta : Svi proizvodi IPolexa testiraju se na temelju stvarnih scenarija aplikacija u našem laboratoriju. Svaki predmet testira kvalificirani tehničar prije otpreme. Usluga bez brige : 30 dana besplatno, ekskluzivno besplatno trogodišnje jamstvo i besplatna tehnička podrška. Što ćete dobiti : 2*10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik, 1*10 G SFP+ TWINAX kabel. 10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik : 10 GB/S, 10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik, 850 nm, dvostruki LC priključci, dosegnite do 300 metara prijenos preko OM3/OM4 više-modnog vlakana. Pakiranje od 2. 10 G SFP+ Twinax kabel : 10 G SFP+ Twin Ax kabel, izravno pričvršćivanje bakra (DAC) Pasivni kabel, 2m (6,56ft), za Cisco SFP-H10 GB-CU2 M, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, Intel, Fortinet, Net Gear, D -Link, supermicro, tp-veza i još mnogo toga. Dokazana kvaliteta : Svi proizvodi IPolexa testiraju se na temelju stvarnih scenarija aplikacija u našem laboratoriju. Svaki predmet testira kvalificirani tehničar prije otpreme. Usluga bez brige : 30 dana besplatno, ekskluzivno besplatno trogodišnje jamstvo i besplatna tehnička podrška. Što ćete dobiti : 2*10 GBASE-SR SFP+ primopredajnik, 1*10 G SFP+ TWINAX kabel.

U svojstva

Najbolji prijedlozi u kategoriji